ORGANIGRAMA DELS SINDICATS INTERCOMARCALS I ÀMBITS FUNCIONALS DE CCOO D'INDÚSTRIA


BAIX LLOBREGAT - 
ALT PENEDÈS - ANOIA - GARRAF

SECRETARIA GENERAL:
Álvaro Muñoz

ÀREA D'ORGANITZACIÓ I RECURSOS: Tomas Lou
- Seccions sindicals i Seguiment plans de treball: Tomás Lou
- Eleccions i extensió sindical: Juan Manuel Luque
- Coordinació Equip de suport logístic: Óscar Crugeira i Antonio Domínguez
- Equip d'eleccions, extensió sindical, suport logístic i gestió interna: Manuel Cantero, Tomás Lou, Juan Manuel Luque, Oscar Crugeira, Antonio Domínguez, Antonio Peñaranda, Emilio Sánchez, Novella Mura, Miguel Naya, Julio Beltrán, Antonio Grima, Silverio Martínez y Jordi Martinez.

ÀREA D'ACCIÓ SINDICAL: Pedro de la Fuente
- Negociació col·lectiva i Sector del metall: Antonia Lozano
- Sector de la química: Manuel Cantero
- Sector d'automoció i components: Ángel Fuentes
- Sectors agroalimentaris: Sergio Lozano
- Salut Laboral: Hans Wilshusen
- Assessorament de Salut Laboral: Ángel Jaraiz, Ramón López i Hans Wilshusen
- Polítiques d'Igualtat: Novella Mura
- Sindicalistes de referència: Álvaro Muñoz, Pedro de la Fuente, Antonia Lozano, Angel Fuentes, Manuel Cantero , Tomás Lou, Sergio Lozano, Antonio Dominguez, Ángel Jaraiz, Moisés Araujo y Toni López.

ÀREA COMUNICACIÓ I FORMACIÓ : Paco Sola
- Comunicació: Paco Sola
- Formació: José Félix Acedo
Equip de formació: Novella Mura

 

Organigrama de CCOO d'Indústria del Baix Llobregat - APAG
Comissió Executiva de CCOO d'Indústria del Baix Llobregat - APAG
Consell de CCOO d'Indústria del Baix Llobregat - APAG




BARCELONÈS

COORDINADORA DEL BARCELONÈS: Anna Núñez

EQUIPS D'ATENCIÓ: Antonio Porcel
- Adjunt: Pau Gràcia
- Formació: Isabel Canales
- Igualtat: Merche Roque

EQUIPS D'EXTENSIÓ: Manuel Zamora  
- Eleccions Sindicals: Antonio Ortega 
- Equip electoral: Josep Climent, Carmen Macarro, Manuel Granado i Pau Gràcia
- Seccions sindicals: Rosa Massanet

Col·laboradors: José María Godina, Àlex Martínez, Moisès Salibi i Ignacio Rey

Responsable sectorial de la indústria flequera i pastissera: Carmen Macarro
Responsable sectorial d'estacions de servei: Sabino Gascón



GIRONA

SECRETARIA GENERAL:
Josep Serra

ORGANITZACIÓ I RECURSOS: Eduardo Suárez
- Afiliació i Seccions Sindicals: Eduardo Suárez
- Eleccions sindicals: Alicia Ruiz de la Hermosa
- Sector carni: Daniel Litvak
- Comunicació: Daniel Litvak

ACCIÓ SINDICAL I NEGOCIACIÓ COL·LECTIVA: Josep Serra
- Adjunta Negociació Col·lectiva: Carmen Domínguez
- Salut Laboral: Eduardo Suárez
- Adjunta Salut Laboral: Alicia Ruiz de la Hermosa
- Polítiques d'Igualtat: Carmen Domínguez
- Formació: Oriol Canosa
 

Comissió Executiva Girona



LLEIDA

COORDINADORA:
María García

Responsable d'Atenció i Extensió: Buenaventura Campo



TARRAGONA

SECRETARIA GENERAL: José Manuel Martín

ORGANITZACIÓ I FINANCES: José A. Aznar
- Eleccions sindicals i Extensió: Xavi Vives i José Carmona
- Formació: Verónica Rubio
- Comunicació: Sergio Martínez

ACCIÓ SINDICAL: Pedro Carmona
Xavi Vives i José Carmona 
- Salut Laboral: Joan Muñoz
- Igualtat:
 Helena Pons


Comissió Executiva de Tarragona
Ple d'actiu sindical de Tarragona
Coordinadora de sectors de Tarragona



VALLÈS OCCIDENTAL - CATALUNYA CENTRAL

SECRETARIA GENERAL:
Josep Rueda

EQUIP D'EXTENSIÓ: Vicky Hinojosa
- Suport organitzatiu: Montse Male 
- Eleccions Sindicals: Roberto Amigo
- Equip d'eleccions: Ángel Vázquez, Pedro Fimia i José Bueno
- Afiliació: Pere Ballbé
Pelegrí Gargallo (UAT)
- Persones col·laboradores: Francisco Javier Nieto

EQUIPS D'ATENCIÓ: Javier Rubio
- TLC i Inspecció de Treball: Paco Romera
- Assessorament: Ismael Aguilera
- Polítiques d'Igualtat: Maite Noguera
- Política Industrial: Ángel Jaraiz
- Salut Laboral: José A. Fernández
- Negociació col·lectiva: Rubén Lahsen
- Persones col·laboradores: César Boraz, Toni Morán, Miguel Ángel Hernández (Joves), Óscar Salinas (Sector elèctric) i Juanma Juárez i Mónica Morcillo (Formació).

COORDINACIÓ Catalunya Central: Ángel Vázquez
- Persona col·laboradora: Emilio Mancha


Comissió Executiva Vallès Occidental - Catalunya Central
Consell Vallès Occidental - Catalunya Central




VALLÈS ORIENTAL - MARESME - OSONA

SECRETARIA GENERAL: Juan Jiménez

EQUIP D'EXTENSIÓ: Estefanía Navarro
- Adjunta Organització: Mª Julia Rodríguez
- Recursos: Mª Julia Rodríguez
- Afiliació: Javier Puertas
- Formació: Mª Julia Rodríguez
- Eleccions Sindicals i pimes: José Ramón Hontanilla
José Benítez (sindicalista referència eleccions)
- Persones col·laboradores: Rafael Piñero, Lorenzo Ruiz, Benito Vázquez, Andrés Fernández, Jesús Bravo, Jordi Bau i Antonio Giménez

EQUIPS D'ATENCIÓ: Fidel Corón
- Polítiques d'Igualtat i Dona: Vanessa Luque
- Salut Laboral: Víctor Luarna
- TLC i Inspecció: Pedro Lucio Hernández
- Sector de químiques: José Benítez i Ruperto Muñoz
- Sector del metall: Fidel Corón
- Sector del tèxtil: Ruperto Muñoz
- Sector de l'alimentació: Daniel Noy
- Sector del vidre i la ceràmica: José Ramón Hontanilla

SINDICALISTA DE REFERÈNCIA MARESME: Juan Antonio Molano

SINDICALISTA DE REFERÈNCIA OSONA:
 Jordi Bau

Comissió Executiva Vallès Oriental - Maresme - Osona
Consell Vallès Oriental - Maresme - Osona

© Federació d'Indústria de CCOO de Catalunya | Avís legal | Política de privacitat | Política de cookies | RSS |

La teva privacitat és important

Utilitzem galetes (cookies) pròpies i de tercers per analitzar el web, permetre el funcionament d’un xat, donar suport i resoldre dubtes dels usuaris, personalitzar les opcions de navegació per a la nostra web i oferir la possibilitat de compartir i d’interactuar amb les xarxes socials. Mitjançant l’acceptació d’aquesta informació, se n’accepta expressament l’ús. En tot cas, es pot obtenir més informació sobre la nostra política de galetes o saber com deshabilitar-les o desactivar-les amb la informació que es mostra aquí.