Identificació
Usuari/a Password

Identificació temporalment deshabilitada
Idiomes


La teva privacitat és important

Utilitzem galetes (cookies) pròpies i de tercers per analitzar el web, permetre el funcionament d’un xat, donar suport i resoldre dubtes dels usuaris, personalitzar les opcions de navegació per a la nostra web i oferir la possibilitat de compartir i d’interactuar amb les xarxes socials. Mitjançant l’acceptació d’aquesta informació, se n’accepta expressament l’ús. En tot cas, es pot obtenir més informació sobre la nostra política de galetes o saber com deshabilitar-les o desactivar-les amb la informació que es mostra aquí.
CONTACTA
Secretaria de la Dona central Barcelona
Via Laietana, 16, 5è
08003 Barcelona
Telf - 93 481 29 13 / Fax: 93 481 28 75
dona@ccoo.cat
Unió Comarcal Barcelonès
Via Laietana, 16
08003 Barcelona
Telf - 93 481 28 03 / Fax:
pterr.bcnes@ccoo.cat
Unió Intercomarcal Comarques Gironines
Miquel Blay, 1
17001 Girona
Telf - 972 21 73 03 / Fax: 972 22 30 91
girona1@ccoo.cat
Unió Intercomarcal Terres de Lleida
Enric Granados, 5
25006 Lleida
Telf - 973 26 36 66 / Fax: 973 27 50 66
lleida1@ccoo.cat
Unió Intercomarcal Comarques Tarragonines
August, 48, 1r
43003 Tarragona
Telf - 977 22 83 96 / Fax: 977 23 18 09
tarragona1@ccoo.cat
Unió Intercomarcal Alt Penedès-Anoia-Garraf
Marquès del Duero, 15, 1r
08800 Vilanova i La Geltrú
Telf - 93 815 25 17 / Fax:
garraf@ccoo.cat
Unió Comarcal Anoia
Pg.Mossén Cinto Verdaguer, 122, 1r
08700 Igualada
Telf - 93 805 04 94 / Fax: 93 805 26 48
anoia@ccoo.cat
Unió Intercomarcal Catalunya Central
Pg. Pere III, 60 - 62
08242 Manresa
Telf - 93 873 00 00 / Fax: 93 875 71 96
bages1@ccoo.cat
Unió Comarcal Baix Llobregat
Ctra.d'Esplugues, 68
08940 Cornellà de Llobregat
Telf - 93 377 92 92 / Fax: 93 377 19 87
bllapag@ccoo.cat
Unió Comarcal Vallès Occidental
Rambla, 75
08202 Sabadell
Telf - 93 715 56 00 / Fax: 93 725 06 55
vallesoccidental@ccoo.cat
Unió Intercomarcal Vallès Oriental-Maresme
Pius XII, 5-7 baixos
08401 Granollers
Telf - 93 860 19 40 / Fax: 93 879 26 19
vorientalmaresme@ccoo.cat
Serveis Privats
Via Laietana, 16, 2a planta
08003 Barcelona
Telf - 93 481 27 41 / Fax:
fadivers@ccoo.cat
Agroalimentària
Via Laietana, 16, 3a planta
08003 Barcelona
Telf - 93 481 27 91 / Fax: 93 481 27 91
fagroalim1@ccoo.cat
CCOO Serveis
Via Laietana, 16, 2a planta
08003 Barcelona
Telf - 93 481 27 45 / Fax: 93 481 27 45
catalunya@serveis.ccoo.cat
Construcció-Fusta
Via Laietana, 16, 3a planta
08003 Barcelona
Telf - 93 481 27 93 / Fax: 93 268 14 54
fconstruccio1@ccoo.cat
Educació
Via Laietana, 16, 4a planta
08003 Barcelona
Telf - 93 481 28 42 / Fax: 93 268 42 72
ensenya@ccoo.cat
Fecoht (Comerç, Hostaleria i Turisme)
Via Laietana, 16, 2a planta
08003 Barcelona
Telf - 93 481 27 49 / Fax:
fecoht1@ccoo.cat
Serveis a la Ciutadania
Via Laietana, 16, 4a planta
08003 Barcelona
Telf - 93 481 28 48 / Fax:
fsc@ccoo.cat
Indústria
Via Laietana, 16, 3a planta
08003 Barcelona
Telf - 93 481 27 96 / Fax: 93 268 40 42
industria@ccoo.cat
Pensionistes i Jubilats
Via Laietana, 16, 2a planta
08003 Barcelona
Telf - 93 481 27 69 / Fax: 93 310 48 37
fjubil1@ccoo.cat
Sanitat
Via Laietana, 16, 4a planta
08003 Barcelona
Telf - 93 481 28 45 / Fax:
fsanitat1@ccoo.cat
Afilia't aquí
CCOO Catalunya Confe Full

© CCOO de Catalunya | Avís legal

Aquesta pàgina compleix els estàndards del World Wide Web Consortium (W3C) i és accessible per a persones discapacitades.

Codi XHTML 1.0 Transitional vàlid! CSS Vàlid! Nivell A de les Directrius d'Accessibilitat per al Contingut Web 1.0 del W3C-WAI